Novinky

news-single

Koronavírus pozmenil plány organizátorov turnaja

Koronavírus zasiahol do života všetkých ľudí na Slovensku. Rušia sa kultúrne a športové podujatia, zatvárajú sa školy, ľudia pracujú z domu. Aktuálne aj vláda prijala opatrenia, na základe ktorých musia byť s platnosťou od 9. marca po dobu najbližších 14 dní zrušené všetky podujatia, kde sa koncentruje väčšie množstvo ľudí.

Bohužiaľ sa to dotklo aj finálového turnaja celoslovenského vzdelávaco-športového projektu SPP Energy Tour ’20, ktorý sa mal konať 22. marca v Bratislave, na zimnom štadióne v Petržalke.

Pre malú rekapituláciu – do finále postúpili z regionálneho turnaja v Dolnom Kubíne tímy HC'05 Banská Bystrica a HT MHK 32 Liptovský Mikuláš, z turnaja v Prešove tímy HC Košice a Prešov Penguins, no a z turnaja v Bratislave tímy HC SLOVAN Bratislava a HC Petržalka 2010.

Chceme vás však ubezpečiť, že veľmi pozorne sledujeme vývoj situácie a určite, pokiaľ to situácia umožní, budeme hľadať náhradné možnosti pre organizáciu finálového turnaja.

Toto obdobie však chceme využiť na ďalšie kroky smerujúce k väčšej medializácii tohto projektu, ale aj k využitiu našich komunikačných kanálov na propagáciu multimediálneho materiálu, ktorý sa nám podarilo počas jednotlivých regionálnych turnajov zozbierať.

Preto sledujte oficiálnu stránku projektu a naše sociálne médiá, kde nájdete množstvo zaujímavého kontentu z regionálnych turnajov v Dolnom Kubíne, Prešove a v Bratislave.

Do skorého videnia, priatelia!

author-avatar
Rastislav Maršálek

Bývalý kreatívny riaditeľ a marketingový manažér HC Slovan Bratislava.