Novinky

news-single

Spustili sme oficiálny facebookový profil projektu

Čo si budeme nahovárať? Sociálne siete sú dnes in a všetci mladí dnes "visia" na Facebooku, Instagrame a iných sociálnych sieťach, ktoré sa množia ako huby po daždi.

Preto je viac než jasné, že celoslovenský vzdelávaco-športový projekt SPP Energy Tour '20 na sociálnych sieťach tiež nesmie chýbať. Samozrejme spravili sme výber tých najsledovanejších a v tejto chvíli vám vieme potvrdiť, že náš projekt bude mať oficiálny profil na Facebooku a Instagrame.

Ako prvý spúšťame oficiálny profil projektu SPP Energy Tour '20 na Facebooku. Je to najobľúbenejšia a najsledovanejšia sociálna sieť na Slovensku a medzi mladými ľuďmi do 40 rokov už pomaly ťažko budete hľadať niekoho, kto nemá na Facebooku spravený profil.

Mimoriadnej popularite sa táto sociálna sieť teší medzi športovcami, ktorí si zriaďujú na nej už v mladom veku svoje oficiálne profily, dúfajúc, že raz budú hviezdami a ich profily budú sledovať tisíce ľudí z celého sveta. Preto spustiť ako prvý práve profil na Facebooku bol logický krok.

A čo teda na facebookovom profile SPP Energy Tour '20 budeme môcť nájsť? Články, krátke správy, oznamy, fotky, videá, výsledky turnajových zápasov a mnoho, mnoho ďalšieho zaujímavého obsahu. Preto neváhajte a staňte sa našimi fanúšikmi už dnes:

https://www.facebook.com/sppenergytour

author-avatar
Rastislav Maršálek

Bývalý kreatívny riaditeľ a marketingový manažér HC Slovan Bratislava.